Четвер, жовтня 19, 2017

Юрій Бова 11 років на службі громаді.

Рівно скільки часу минуло, як перший раз переступив поріг кабінету міського голови у статусі очільника громади.

За цей час чого тільки не довелося побачити, бо робота дуже напружена і навіть ризикована. Звідси і сідина і шрами.

Але то таке. Головне, що досягається результат, звісно не зразу, поступово. Місто стало чистим, охайним, благоустроєнішим. Визнавалося одним з найкращих в Україні за рівнем благоустрою. Отримало численні нагороди Мінрегіонбуду та офісу Ради Європи в Україні, потоваришувало з польськими містами, щороку приймає іноземні та вітчізняні делегації...

Приємно також, що місто стало своєрідною візитівкою Сумщини завдяки фестивалям, розвитку промислового потенціалу, розбудови демократичних процесів в громаді.

А саме головне, що мешканцям міста стало комфортніше і зручніше тут жити і народжувати дітей. Все більше посміхнених облич навіть у кризовий для країні час. І звідси підтримка: на зустрічах і громадських слуханнях, виконкомах і сесіях, мітингах і на виборах чотири рази поспіль.

Дякую кожному, хто підтримує, допомагає, пропонує цікаві ідеї і навіть конструктивно критикує!!! Насамперед дякую за підтримку і терпіння моїх вимог та ідей колективу міської ради, однопартійцям політичної партії "Сила людей", своїй родині. Без вас не було б результатів, не було б успіху і задоволення від роботи. Нам ще дуже чимало робити, в місті, в державі. Досвід реформування є і є бажання змінити світ навколо себе.

Переконаний що в нашої команди все вийде!!!" - Юрій Бова

Реклама

реклама

Port@l

123

ВІКНА

  vikna

кондиціонери

taras

Логін