Четвер, жовтня 19, 2017

Депутати вирішили підтримати Тростянецький професійний ліцей

На останній в цьому році сесії міської ради розглядалася критична ситуація, яка виникла в Тростянецькому відокремленому підрозділі Охтирського професійного ліцею. Як пояснив депутатам керівник закладу Олександр Возняк, для збереження групи трактористів-машинистів, яка єдина в районі готує спеціалістів такого типу, необхідно мати дозвіл на проведення навчального курсу з січня 2016 року по скороченій, дев'ятимісячній програмі. Вже є необхідні 20 заяв від хлопців, котрі хочуть здобути цей фах.

Міський голова Юрій Бова повідомив, що з питання підтримки нашого ліцею сьогодні в міській раді побувала з робочим візитом заступник голови Сумської ОДА Ірина Купрейчик. На сесії було надане слово і керівнику Тростянецького ліцею Олександру Возняк, і педагогу Григорію Логвиновському.

Переважною більшістю голосів депутати вирішили: направити звернення до Сумської ОДА з проханням вишукати можливість надання фінансової підтримки групи трактористів-машинистів на виконання держзамовлення; рекомендувати керівнику Охтирського професійного ліцею Євгенії Коритник відновити навчання у вищеназваній групі з нового року; постійній депутатській комісії міськради з питань освіти детально вивчити цю проблему, місцевим ЗМІ широко висвітлити діяльність Тростянецького відокремленого підрозділу Охтирського професійного ліцею.

Реклама

реклама

Port@l

123

ВІКНА

  vikna

кондиціонери

taras

Логін