Четвер, жовтня 19, 2017

Детальніше: Володимир Куц

Володимир Петрович Куц

 Куц був символом безстрашності і дерзання. Першим з радянських легкоатлетів-стаєрів він виграв чемпіонат Європи в 1954 році. Він першим з атлетів встановив на Центральному стадіоні в Лужниках всесоюзний рекорд - на відкритті Спартакіади народів Радянського Союзу в 1956 році. Був першим з наших бігунів, які одержали золоту олімпійську медаль. Його ім'ям навіть назвали Олімпіаду 1956 року. Такої воістину гучної слави не було, ймовірно, у жодного спортсмена.

Детальніше: Володимир Куц

Детальніше: Тимофiй Васильович НадаржинськийТимофiй Васильович Надаржинський

Наш земляк, священик, який став згодом духівником Петра І і служив у Благовіщенському храмі в Кремлі. Він і його нащадки володіли Тростянецькими землями 148 років, встигнувши за цей час поріднитися з нащадками Рюриковичівродинами Наришкіних, Суворових, Галіциних і прикрасити наш край дивовижними будівлями.

Детальніше: Тимофiй Васильович Надаржинський

Детальніше: Микола ХвильовийМикола Хвильовий

 Справжнє ім'я Миколи Хвильового — Микола Григорович Фітільов. Неперевершений майстер малої прозової форми М. Хвильовий витворив у нашому письменстві власний стиль. На середину двадцятих років він став визнаним лідером цілого літературного покоління. Був ініціатором, організатором і активним членом низки літературних організацій («Гарт», «ВАПЛIТЕ», «Пролітфронт»). Згодом Хвильового оголосять класиком української літератури, виникне багато легенд  навколо його життя i смертi.

 

Детальніше: Микола Хвильовий

Реклама

реклама

Port@l

123

ВІКНА

  vikna

кондиціонери

taras

Логін